סורגי בטיחות לילדים​

051-2266488

התקשרו עכשיו

051-2266488

שלחו הודעה.
*רצוי להתקשר למענה מיידי

051-2266488

התקשרו עכשיו

051-2266488

שלחו הודעה *רצוי להתקשר למנעה מיידי

סורגים לילדים

סורגים – לא רק מה שחשבתם

גידול ילדים הינו עסקת חבילה שמתנגשת לעתים קרובות עם רצונותינו.

 

מרגע שבחרנו להביא ילדים לעולם אין ברירה אלא לקבל את הרע שמלווה בבחירה זו. אחת הבעיות הקשות הינה בטיחות ילדים בבית ובעיקר נפילה מחלונות והפתרון הקלסי הינו סורגים לילדים ! זהו פתרון של 100% -ברגע ששמנו סורגים על החלונות (חייבים לשים על כולם) דאגה זו סרה לחלוטין מלבנו.

סורגים לילדים

הבעיה היא שאנו שוחרי החופש שונאים את הסורגים היוצרים הרגשת כלא ולכן צריך להשתמש בסורגים שמיועדים למטרה זו בלבד ולא נגד פריצה וע”י כך נקטין למינימום את הגבלת הראות שנוצרת ותוך מספר ימים נתרגל אליהם ואפילו לא נחוש בקיומם.

היתרונות של הסורגים של טף סורג

שמירה על הילדים ועל הבית

מיגון החלונות באמצעות סורגים לבית יכול להבטיח שלילדים שלנו לא תשקף סכנה של נפילה מהחלון אל עבר הרחוב תוך כדי משחק או השתטות. המוצרים הייחודיים של חברת טף סורג מאפשרים לכל משפחה להפוך את הבית שלה לבטוח עד כמה שניתן עבור הילדים שלה. שימוש במוצרים שונים לשם בטיחות הבית שלנו יכולה להפוך את חלל המגורים שלנו לחלל בו הילדים יכולים לגדול בשקט ובאופן בטוח ללא שום תקלות או תאונות מצערות.

למה חשוב לשים לב בעת התקנה של סורגים בבתים עם ילדים?

בעת התקנה של סורגים בבית עם ילדים חשוב מאוד לשים לב שהחומרים מהם הסורגים עשויים לא רעילים. עוד חשוב לשים שהרווח בין סורג לסורג עומד בתקן הנדרש – שלא יקרה חלילה מצב בו הילד שלנו יכניס את הראש בין הסורגים מתוך משחק ולא יהיה מסוגל לאחר מכן להוציא אותו. בחירה של סורגים לבית עם ילדים צריכה להיות בחירה מדויקת שעומדת בתקני הבטיחות ובדרישות של מכון התקנים. הבחירה להתקין בבית שלנו טף סורג יכולה לאפשר לנו להיות רגועים ובטוחים שהבית שלנו הוא מקום בטוח עבור הילדים שלנו, בו הם יכולים לשחק וליהנות בבטחה מבלי שאנחנו נחשוש שהם יפצעו, יפלו או יהיו מעורבים בתאונות מיותרות.

תפקיד חשוב בהגנה על הבית 

בנוסף למרכיב החשוב וההכרחי בשמירה והגנה על הילדים, לסורגים יש גם תפקיד חשוב בהגנה ושמירה על הבית מפני פריצות ופולשים בלתי רצויים. הם מסייעים לשמור על הבית שלכם בטוח ומוגן ומרתיעים פורצים אפשריים מלנסות להיכנס.  באמצעות סורגים שקופים של טף סורג תוכלו למעשה לשלב בין עיצוב ואסתטיות לבין הצורך בבטיחות והגנה. גם בהגנה מנפילות או תאונות של ילדים וגם סיוע במניעת פריצות ואבטחה כללית.  סורג שקוף ניתן להתקין על כל חלון מכל סוג, הסורג עמיד בשקיפותו לאורך שנים, אינו מושפע מקרינת UV ועמיד בפני שריטות וחבלות אלימות. 

כאשר אנחנו מתקנים סורגים שקופים בחלונות הבית שלנו אנחנו הופכים את חלל הבית לבטוח, מבלי שהילדים שלנו ירגישו כאילו הם נמצאים בחלל סגור כמו בית סוהר. כיום יש הרבה מאוד אפשרויות עיצוב למוצרי בטיחות מתקדמים כמו סורגים ועלינו לבחור לבית שלנו את סוג המוצר והעיצוב שהכי מתאימים לצרכים האישיים ולטעם האישי שלנו. מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה או בירור ולהתחיל להפוך את הבית שלכם למקום הכי בטוח ונעים שאפשר.

Scroll to Top
דילוג לתוכן