סורגי בטיחות לילדים​

051-2266488

התקשרו עכשיו

051-2266488

שלחו הודעה.
*רצוי להתקשר למענה מיידי

051-2266488

התקשרו עכשיו

051-2266488

שלחו הודעה *רצוי להתקשר למנעה מיידי

סורג שקוף

סורג שקוף לחלון בהתקנה עצמית

(יש גם שירות התקנה!) 

הסורגים של “טף סורג” הינם הסורגים היחידים שבכל מצב כמעט ואינם נראים לעין ולכן הם סורגים שקופים אולטימטיבים: 

המוטו של טף סורג

“הנוף נשאר והילד נשמר!” 

 

יתרונות של סורג שקוף

סורג הכרחי לבטיחות ילדנו אך פוגע במראה ולכן סורג שקוף הוא אידיאלי ואינו יוצר הרגשת בית סוהר ואינו פוגע במראה הבית מבחוץ . עובי הברזל של טף סורג הוא 4.5 מ”מ ולכן אינו תופס את המראה ורואים דרכו ולא אותו גם הצבע הלבן של הסורג גורם לו להיות כמעט בלתי נראה על רק השמיים ביום ובלילה במילא כמעט ולא רואים החוצה להבדיל מסורגים אחרים ובגלל חתך עגול של מוט הסורג הוא נראה (בעצם כמעט ולא נראה) אותו הדבר מכל כיוון שתסתכלו . 

 

הלקוחות שלנו אמרו : “מקסים ממש לא מורגש, תודה” (ראו התמונה למטה) וגם “אחרי יומיים שכחנו שהסורג על החלון “. 

אסתטיקה ובטיחות יחדיו

ישנם יתרונות אסתטיים ברורים לסורגים שהם שקופים. כאשר אנחנו משלמים על סורגים שקופים מחיר הסורג השקוף יכול להשתלב מבחינה כלכלית בתכנון העיצוב של כל חלל והוא יכול להפוך חללים כמו חדרי ילדים, חדרי שינה או סלונים למקום הרבה יותר נעים, בטוח וראוי למשחק של ילדים בני גילאים שונים.

 

אם אנחנו שוכרים את הבית או את הדירה בהם אנו גרים ואנחנו לא רוצים להשקיע בשדרוג החלל, אפשר לבחור להתקין בחלונות הבית שלנו סורגים מתקפלים. היתרון של סורגים אלו הוא שניתן לקפל אותם בקלות רבה וכך להעביר אותם למקום המגורים החדש שלנו בלי יותר מדי מאמץ או עלות גבוה. העלות של התקנת סורגים מסוג זה שווה לכל נפש והיא בהחלט עלות שכל משפחה יכולה לעמוד בה.

 

בנוסף לסורגים יש תפקיד חשוב באבטחה והגנה על הבית, במיוחד בקומות נמוכות יותר כאשר סכנת הפריצות גבוהה יותר. סורגים מונעים כניסה מאורחים ופולשים לא רצויים ומסייעים לשמור על הבית שלכם בטוח ומוגן. עם סורגים שקופים תוכלו למעשה לשלב בין עיצוב ואסתטיות לבין הצורך בבטיחות והגנה. גם בהגנה מנפילות או תאונות של ילדים וגם סיוע במניעת פריצות ואבטחה כללית.

 

סורג שקוף ניתן להתקין על כל חלון מכל סוג, הסורג עמיד בשקיפותו לאורך שנים, אינו מושפע מקרינת UV ועמיד בפני שריטות וחבלות אלימות.

מה לגבי מחיר סורג שקוף

המחיר של טף סורג הינו הזול ביותר בישראל  . מחירו נובע מזה שאין צורך לייצר את טף סורג לפי מידות מסוימות . הפטנט של טף סורג מאפשר את ייצורו ב 13 מידות שונות בלבד והפטנט מאפשר להתאימו לחלון. ניתן לשרשר מספר סורגים כדי לתת מענה לחלונות גדולים. טף סורג  מייצרת את הסורג במפעל שמייצר מוצרים שונים בעזרת מכונות אוטומטיות  . מדובר במצב של וין וין טף סורג אינה זקוקה לשטח למכונות והמפעל מנצל את המכונות בצורה מיטבית . כמו כן טף סורג איננה צריכה להגיע לבית הלקוח למדידות וטף סורג הוא מוצר מדף וכל שנדרש הוא לספק את המוצר המתאים .

 

מה החסרונות של סורג שקוף

מה החסרונות של סורג שקוף

לטף סורג – אין חסרונות! 

 

קיימים סורגים שקופים העשויים מפסים של פוליקרבונט על יתרונותיהם וחסרונותיהם קראו במאמר בתפריט סוגי סורגים-סורגים שקופים

ראש שקט עם סורג של טף סורג

ישנם יתרונות כלכליים רבים בהתקנה של סורגים בצבע שקוף בבית שלנו. בעת קנייה של סורג שקוף מחיר זה פרט שחשוב לשים לב אליו. כל שנהיה מודעים יותר למחיר ההתקנה של הסורגים בבית שלנו כך נוכל לבחור את סוג הסורג הטוב ביותר. כאשר אנחנו מתקינים סורג שקוף בבית שלנו אנחנו לא פוגעים בערך הנכס שלנו. סורג מסוג זה יכול רק להעלות את הערך הכספי של הדירה או של הבית שלנו.

 

כאשר אנחנו בוחרים להתקין סורגים לבית הפרטי שלנו אנחנו הופכים את המקום בו אנחנו חיים לבטוח יותר עבורנו ועבור הילדים שלנו. בטיחות זו חשובה במיוחד כי היא יכולה למנוע מצבים של תאונות מצערות או מצבים מסכני חיים. ילדים קטנים יכולים להיות פזיזים מאוד ולא תמיד יש להם שיקול דעת כמו של אדם בוגר. כאשר ילדים משחקים הם יכולים מתוך סקרנות או מתוך חוסר תשומת לב לטפס קרוב לחלונות או לנסות להיתלות עליהם. אם אנחנו רוצים להיות רגועים ובטוחים שחלונות הבית שלנו לא מהווים סכנה לילדים שלנו כדאי לנו להתקין בהם סורגים. התקנה של סורגים למרפסת או של סורגים לחדר האמבטיה או לחדר הילדים יכולה להגביר את הבטיחות של החללים האלו ולאפשר לנו להיות רגועים וסמוכים שגם כאשר אנחנו לא ליד הילדים הם בטוחים במאה אחוז.

Scroll to Top
דילוג לתוכן